Opdrachtgevers


Een greep uit onze opdrachtgevers:

Appartement Sauerland, appartementsauerland.com
ASW autoglas, Hippolytushoef aswautoglas.nl

Bakker Stofferingen, Den Oever bakkerstofferingen.nl
Beelden van Reinveldboer, Oosterland beeldenvanreinveldboer.nl
Bloeiers, kwekerij Slootdorp, bloeiers.nl
Bocado delicatessen, Hippolytushoef bocado.nl

Bomach Den Oever o.a.minikranen kubota dealer, bomach.nl
Broeker veiling, Langedijk

De Bruijn Groencentrum, Houten
De Groot recreatie, recreatiebedrijf Hippolytushoef, degrootrecreatie.nl
Dekker en Beermann Holding, Alkmaar
De lekkerste paling, Den Oever, delekkerstepaling.nl
De Meerpaal basisschool, Anna Paulowna

Den Oever hoofdstad van de zeeverse vis, denoeverhoofdstadvandezeeversevis.nl
Drank en Deining, slijterij Hippolytushoef  drankendeining.nl

CCLS, koeriersdienst, pakketdienst Den Oever Opmeer ccls.nl
Comiteé 4 en 5 mei
Classic Boat Tours, Amsterdam classicboattours.nl
CKW Culturele Kring Wieringen

Eelco Baas timmerbedrijf, Hippolytushoef, eelcobaas.nl

FBinhuis Hippolytushoef, FBinhuis.nl

Gemeente Wieringen
Gerrit de Krijger, Hippolytushoef  gdekrijger.nl
GrandTour, Delft

Het Kappershuis, Hippolytushoef, het-kappershuis.nl
Hostinterim, Den Oever hostinterim.nl
Huizinga Hekken, Groningen, huisingahekkenhandel.nl

Ongder de Kukel, Hippolytushoef, odk.nl

Pension de Waddenzee, Den Oever
Poldertours, Slootdorp, poldertours.nl
Praktijk 22, Schagen praktijk22.nl
Probiblio

Koolen Champignons, Slootdorp, koolen-champignons.com
Kossen Boten, Oudesluis kossenboten.nl
KTU katholieke Universiteit, Utrecht

Landschapszorg, Wieringen
Lubeko warmte en sfeer, kachelhandel Den Helder lubeko.nl

Manistrelli webwinkel manistrelli.nl
Medical Energy, Amsterdam
Mireille regelt, Enkhuizen, mireilleregelt.nl
Mondzorg Schagen, mondhygienist Schagen, mondzorgschagen.nl
Multiships, scheepsbemiddeling scheepsmakelaar broker Den Oever, multiships.nl
MusicDsign, componist arrangeur Dirk Keijzer Den Oever, musicdsign.nl

Natuurlijk Hopmans  natuurlijkhopmans.nl
New Deal Seals, Warmenhuizen
Nubo Motors, Hippolytushoef  nubomotors.nl

Qjoezz mode, Wieringerwerf qjoezz.nl
Quinten mode, Wieringerwerf

Saense Sjans, Den Oever
Seaside Greenhill, Antalia, Turkije
Schildersbedrijf Rotgans, Den Oever  schildersbedrijfrotgans.nl
Sleepnetvissen Terschelling TS3  sleepnetvissen.nl
Sportvisserij IJmuiden sportvisserij-ijmuiden.nl
Smederij Texel, bed and breakfast Texel, smederijtexel.nl

Station Windkracht, bed and breakfast wieringermeer stationwindwacht.nl

Stichting Kunstmest, Wieringen

Tenderservice IJmuiden, IJmuiden tenderservice-ijmuiden.nl
Terschellingeilandtuks tuk tuk verhuur Terschelling, terschellingeilandtuks.nl
Tekstwerkers,  Hanke Prijs Hippolytushoef  tekstwerkers.nl
Theeater, theesalon, Den Oever, theeater.nl
Theo Mulder beeldhouwer Hippolytushoef, theomulder.nl
Tommy Hillfiger, Nederland

Uitvaren en vieren, Jisp

Vers uit Zee Den Oever, versuitzee.nl
VDMgroen.nl hoveniersbedrijf grondverzet Kreileroord, vdmgroen.nl
VIC informatiecentrum vikingen, Den Oever
Visgroothandel de Noordzee, Den Helder vishandel-noordzee.nl
Voetbalvereniging Wiron, Den Oever
Vos techniek Wieringen, Hippolytushoef, vostechniekwieringen.nl

Wad Anders, wadexcursies zeehondentochten, wad-anders.nl

Wad Zout t Westerland, vakantiewoningen verhuur, wadzoutt.nl
Welkom bij de Buren, Wieringerwerf welkombijdeburen.nl

Wijde Waddenzee, vakantiewoning verhuur Vatrop Den Oever, wijdewaddenzee.nl
Wuta sportvissen, Den Oever wuta.nl
 

Westfries Operakoor, Hoorn

Zeinstra Hoveniers, hoveniersbedrijf Slootdorp
Zingende Wielen, reastaurant Den Oever zingendewielen.com
 

 

Portfolio



Test

Zin in Oosterland

In Oosterland werken drie stichtingen samen om de bijzondere plek die Oosterland is, met eenieder die dat wil open en levendig te houden.

Test

Thais restaurant Royal Siam Enkhuizen

Lekker loungen terwijl je geniet van overheerlijke thaise specialiteiten kan in ons souterrain.

Test

Restaurant De Zingende Wielen

U voelt zich hier direct thuis. Ontspan. Ga lekker zitten. Bestel iets uit ons zeer welkom menu en maak een praatje. Of verstuur dat sms-je. Check je mail via onze Wifi. Of juist niet. Alles is goed.

Test

Het Huis van Niets

In het Huis van Niets... kan alles. Tussen Den Oever en Medemblik boven op de dijk, tegenover het Dijkgatsbos in de Wieringermeer, staat het Huis van Niets. 

Test

Kossen Boten Oudesluis

Het watersportadres voor buitenboordmotoren rubberboten opblaasboten en accessoires en meer artikelen voor uw zodiac rubberboot.

Test

Het Bos Roept

Honderd jaar geleden zwommen hier vissen. Nu zie je er egels, vossen, uilen, buizerds en reeën. Omarmd door een zeer gevarieerd en groot bos.

Test

Bloeiers Tuincentrum Slootdorp

Bloeiers plantenkwekerij tuincentrum Slootdorp Noord-Holland

Test

Mereboer uitvaartzorg

Troost bestaat niet uit een vloed van woorden, maar is die zachte hand op je voorhoofd die je tot bedaren brengt, die milde zalf op een diepe wond, diegene die naast je staat en bij je blijft in al je angsten en vertwijfeling. Troost doet je weer geloven in het leven.

Test

De Groot Recreatie

Recreatiebedrijf te Hippolytushoef kop Noord-Holland. Voor o.a. wadlopen, dagje sportvissen, rondvaarten. Beleef een heerlijke dag op de Waddenzee.

Test

Bomach Den Oever

Boersen Machines ofwel Bomach kan bogen op jarenlange ervaring. Opgedaan in de autotechniek, doorgespecialiseerd in dieselmotoren en gefinetuned in de hydrauliek. Onze kennis is daarmee diepgeworteld en in de breedte uitgegroeid.

Test

Smederij Texel

Welkom bij de Smederij Texel.Voor IJzersterke Gastvrijheid bent u welkom in onze oude smederij. Ruim 150 jaar geleden gebouwd en lang gebruikt
als smederij.

Test

CCLS pakketdienst

Een bestelling via internet, belangrijke documenten of een pakket voor een klant aan de andere kant van Nederland. Uw pakket is bij ons altijd in veilige handen. En wij zorgen ervoor dat het zo snel mogelijk op de plek van bestemming is.

Test

Steeds verschuift de Horizon

Ook vind je hier een selectie uit mijn gedichten/liedteksten en verhalen. Lees, kijk, grasduin, zoek, vind, vraag. Ook teksten op maat voor een bijzondere gelegenheid zijn mogelijk.